Neverending score

Jak grać

Neverending score

Postprzez Mateo » 10 sie 2014 01:25

To ja pierwszy skorzystam z możliwości zakładania tematów :)

Skłoniło mnie do tego pobicie moich rekordów w niektórych grach :P

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat następujących gier:
- Guitar Nero
- Peter Pony
- Ben 10 Cave Adventure
- Artillery Tower
- i prawdopodobnie także Frogs Plague

Te tytuły na szybko mi przyszły do głowy, być może jest ich więcej. Te gry mają wspólną cechę - w łatwy sposób można w nich uzyskiwać wysokie wyniki poprzez wykonywanie w kółko tej samej czynności. Są jeszcze gry typu układanie kolorowych kulek w lini, gdzie teoretycznie też można by grać w nieskończoność, ale uniemożliwia to element losowości. Uzyskiwanie wysokich wyników w ww. grach wymaga trochę umiejętności/sprytu i oczywiście znalezienia sposobu na nabicie pkt. I dochodzimy do takiego momentu gdzie conajmniej dwie osoby znajdą taki sposób. Mi osobiście szkoda czasu na monotonne wykonywanie jednej, w kółko tej samej, czynności przez kilkanaście minut czy dłużej, aby odzyskać pierwsze miejsce. Chciałbym poddać pod dyskusję sensowność utrzymywania ich w serwisie. Czy chcemy, aby o wyniku decydowały umiejętności/spostrzegawczość/logika/szybkość gracza czy nudne klikanie na zasadzie 'kto dłużej nie zaśnie przy grze'?

W Guitar Nero kolejne poziomy chyba się nie kończą i każdy kolejny nie różni się trudnością od poprzedniego, wystarczy nie dać się złapać tym stworkom.
W Peter Pony wystarczy czekać na pojawianie się kolejnych bonusów (jabłko, marchewka, zboże czy co to tam jest).
W pozostałych grach dopóki jestem championem nie będę zdradzał sposobu, ale spokojnie można nabić wyższy wynik, tylko jest to po prostu nudne.
Mateo
GRACZ FAIR PLAY

Najlepsi championi: 25

Re: Neverending score

Postprzez Slawo » 10 sie 2014 21:02

Też nie lubię gier długich i pozwalających na niekończące się nabijanie wyniku. Ale często też tak jest, że ktoś jest w danej grze tak dobry, że może w niej pobijać ten wynik w nieskończoność a inni tego nie zrobią. Ponadto takie gry też są dla graczy, którzy właśnie czasem grania mogą pokonać innych - niech maja też coś dla siebie !
Ja jak widzę, że w grze można się w nieskończoność przebijać to pasuję.
Reasumując - według mnie jak w grze nie ma błędu to niech sobie będzie. Jak neverending score wynika z błędu gry - to wywalajmy takie gry.
Pogromca lemingów
Slawo
Administrator

Najlepsi championi: 188

Postprzez Grzeszyl » 10 sie 2014 21:23

ja osobiście nie mam cierpliwości do takich gier, gram tylko w przypadku ich wystąpienia w turnieju i to tylko do pewnego momentu
Grzeszyl

Najlepsi championi: 69

Postprzez Slawo » 20 lis 2014 12:32

Ludzie, po co wy się rejestrujecie na serwisie skoro nie macie zamiaru wysyłać tu wyników ?
Po to, aby reklamować domową kuchnię ?
I tak po kilku dniach nick użytkownika, który nie dodał na serwis wyniku z żadnej gry jest usuwany.
Tu się gra i pobija wyniki w grach, i tylko dla tego celu jest ta strona, kto tego nie rozumie jest z tej strony usuwany :cry:
Pogromca lemingów
Slawo
Administrator

Najlepsi championi: 188

Powrót do FAQ o serwisie z grami